خدمات هوش و اندیشه پردازان کوثر

تیم کامپیوتر

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند.
هوش مصنوعی در بسیاری از علوم و صنایع کاربرد دارد و می‌توان از آن بهره گرفت. هوش مصنوعی به علت امکان درک کردن، استدلال و همچنین یادگیری، تبدیل به یکی از هیجان‌انگیزترین مباحث دنیای تکنولوژی شده و شاهد رشته‌ای (گرایشی) به این نام در دانشگاه‌های جهان و ایران هستیم که خود نشان از اهمیت بالای هوش مصنوعی دارد. در زمینه هوش مصنوعی، شاهد دو عبارت هوش مصنوعی قوی و هوش مصنوعی ضعیف هستیم.
همانند دنیای واقعی، در زمینه هوش مصنوعی نیز نمی‌توان هوشمندی را از نظر همه یکسان دانست، در بسیاری از مواقع ما کار یک فرد را هوشمندانه می‌دانیم در صورتی‌که برخی آن را احمقانه تلقی می‌کنند. با این وجود می‌توان برای خصوصیات مربوط به هوشمندی، به موارد زیر اشاره کرد:
• امکان پاسخ به موقعیت‌هایی که از قبل نسبت به آن‌ها آگاهی نداریم، البته با انعطاف بالا
• تجزیه و تحلیل اطلاعات و نتیجه‌گیری
• امکان یادگیری
• برقراری ارتباط با دیگران
با توجه به تعاریف بالا، دانشمندان چه انتظاراتی از هوش مصنوعی دارند؟ موارد زیر برخی از آن‌ها را شامل می‌شود:
• تولید، تشخیص و درک گفتار (همانند دستیارهای دیجیتالی)
• امکان انجام اعمال فیزیکی و دستور پذیری (همانند ربات‌های موجود در کارخانه‌ها)
• امکان پاسخ‌گویی به مسائل با استفاده از بانک اطلاعات
• پاسخ‌گویی سریع و دقیق به مسائل
• امکان تحلیل و استدلال
• تیم حرفه ای برنامه نویسی شرکت هوش و اندیشه پردازان کوثر در راستای تحریم شکنی و اقتصاد مقاومتی گام نهاده و اقدامات بسیار مفیدی انجام داده است و بسیاری از نرم افزارهای تخصصی مورد نیاز کشور را فراهم نموده است.
• این شرکت آماده همکاری با تمامی نهادها و ارگان ها جهت میسر نمودن این هدف بزرگ می باشد.

مهندسی معکوس

مهندسی معکوس یک فرایند حل مسئله است که به جای آنکه از سوال آغاز شود، از پاسخ موجودآغاز می‌شود. کاربرد اصلی مهندسی معکوس در یکی از دو مورد زیر است:
• وقتی جواب یک مسئله را می‌دانیم. اما نمی‌دانیم این جواب پاسخ به چه سوالی است.
• وقتی سوال و پاسخ را می‌دانیم. اما نمی‌دانیم مسیر و فرایند رسیدن به این پاسخ چه بوده است.
معمولاً هدف مهندسی معکوس، استخراج دانش یا طراحی نهفته در یک محصول (کالا یا خدمت) است. این کار عموماً با هدف تولید مجدد آن محصول یا تحلیل آن محصول انجام می‌شود.
• وقتی یک برنامه نویس، به جای طراحی سیستم و برنامه نویسی از نقطه صفر، یک برنامه یا سیستم موفق را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد و سعی می‌کند اجزای آن را بازتولید کند.
• وقتی ارتش یا سازمان‌های نظامی یک کشور، محصولات نظامی کشور دیگر را به دست می‌آورند و می‌کوشند با مهندسی معکوس به دانش و فن آوری آن کشور دست یابند یا لااقل توان علمی و فنی سازنده را ارزیابی کنند.
• تلاش برای استخراج کدهای سطح بالای یک برنامه نرم افزاری بر اساس کدهای اسمبلی محصول نهایی

تیم الکترونیک

این شرکت خدمات فنی و مهندسی را با توجه به سوابق درخشان افراد مرتبط با شرکت در صنایع مختلف نظیر نفت، گاز و پتروشیمی در قسمت های ذیل ارائه می دهد:
طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی که شامل:
تجهیزات ابزار دقیقی و اندازه گیری
تجهیزات برقی و مکانیکی و بردهاي الكترونيكي و مايكروپروسسوري ARM&FPGA&DSP
رفع نیاز و ارتقاء سطح کیفی و بهره وری صنعت
انجام پروژه های صنعتی از احداث تا نصب و راه اندازی تجهیزات
تعمیر و نگهداشت کارخانجات و تجهیزات صنعتی با استفاده از پتانسیل فنی و دانش برنامه ریزی تعمیرات

تیم گرافیک

طراحی و تبلیغات

تبلیغات، ضروری ترین نوع بازاریابی برای شرکت هایی می باشد که به دنبال جذب مشتری می باشند .امروزه تبلیغات یکی از پرقدرت ترین ابزارهای مدیریتی در بازاریابی است و هنوز هم هستند شرکتهایی که سرمایه گذاری قابل توجهی در این زمینه انجام میدهند.در واقع تبلیغات وسیله ایست جهت تسریع در حرکت کالا از نقطه تولید به مصرف.تبلیغات در گونه های متفاوت به پرسنل کارآمد نیازمند است که با بینشی جامع و خلاقیتی سرشار از نوآوری رقابتی مقاوم و پایدار را برای محصول در بازارفروش ایجاد کنند .
تیم طراحی تبلیغاتی شرکت هوش و اندیشه پردازان کوثرآماده طراحی کارت ویزیت-سربرگ – پاکت نامه – بروشور – پوستر-کاتالوگ و …. بوده و در کمترین زمان و بالاترین کیفیت خدمات طراحی و چاپ را ارایه می دهد.

طراحی گرافیکی نرم افزار

هنر گرافیک رایانه‌ای به همه پدیدارهایی اطلاق می‌شود که به صورت بصری با کاربران رابطه ایجاد می‌کنند. نقش ارتباطی گرافیک در رایانه‌ها امروزه شاید بیش از مفاهیم نوشته شده و پرونده‌های صوتی رایانه اهمیت دارد .امروزه بیشتر کاربران تنها با ظاهر گرافیکی نرم افزارها کار می‌کنند و اقدامات بسیاری از آنها از دید کاربر پنهان می‌ماند به عبارتی هر نرم‌افزار مجموعه‌ای از رمزها است که از الگوریتم خاص پشتیبانی می‌کنند این رمزها خود با رمزهای گرافیکی آمیخته شده و بسیاری از اقدامات برنامه به دور از چشم کاربران عادی رخ می‌دهد. برنامه‌ها با رمزهایی نوشته می‌شوند که بعداً یک رمزخوان آن را در رایانه کاربر اجرا می‌کند.
شرکت هوش و اندیشه پردازان کوثر در قالب تیم تخصصی، طراحی نرم افزار های تولیدی این شرکت را بر عهده داشته و همچنین آماده طراحی انواع نرم افزارهای تخصصی و غیر تخصصی با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان می باشد.
...Loading